Po porządkach czas na meble

Screenshot of malodesign.pl

Wcześniej pisałem o porządkach, dlatego teraz czas na nowe i eleganckie meble. Dzisiaj na tapetę wrzucamy stronę Malo Design, która jako sklep internetowy oferuje wiele ciekawych i niespotykanych artykułów potrzebnych w codziennym życiu, a także w pracy.

Główną zaletą tego typu witryn jest sprawny kontakt sprzedawcy z klientem. Owa strona umożliwia takie rozwiązania w wielu opcjach takich jak np. kontakt telefoniczny, mailowy, lub osobisty. Tak przedstawione możliwości kontaktowe mogą być inspiracją dla innych użytkowników i podobnych sklepów.

Jeśli chodzi o poszczególne produkty, są one bardzo dobrze widoczne. W kategoriach pokazane są najważniejsze informacje takie jak: nazwa, cena i wygląd produktu. Takie rozplanowanie pozwala na szybkie i konkretne podjęcie decyzji przez klienta, a dla zdecydowanych, po kliknięciu w produkt pojawia się szczegółowa specyfikacja elementu.

Zajrzyjcie na tą stronę i sprawdźcie jej zakamarki, jeśli coś ciekawego przyciągnie waszą uwagę, podzielcie się tym w komentarzach.

This entry was posted in Różne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *