Dla miłośników nart

obrazek

Na przekór porze roku i pogodzie za oknem, dziś informacja na temat bardzo ciekawego serwisu, który ułatwi każdemu podjęcie decyzji o wyjeździe na narty. Warto sobie go wpisać do zakładek i wrócić do niego porą zimową. A w międzyczasie zaglądać na bloga. Naprawdę znajduje się tam mnóstwo przydatnych informacji.

BlueSky24 – bo o nim mowa – to naprawdę fajny serwis i moje niedawne odkrycie. Na stronie prezentowane są informacje pogodowe dotyczące najpopularniejszych ośrodków narciarskich w Czechach i na Słowacji. Ale to nie wszystko. Głównym elementem działalności strony jest przekazywanie obrazu na żywo z kamer internetowych rozmieszczonych na stokach i w innych popularnych turystycznie destynacjach. Nawigacja jest bardzo łatwa, a obraz w bardzo wysokiej jakości. Nic się nie przycina i naprawdę można łatwo się zorientować, jak w danym miejscu przedstawiają się warunki pogodowo-narciarskie.

Oprócz powyższego, na stronie znajduje się bardzo ciekawy blog dotyczący tematyki narciarskiej i snowboardowej. Wpisów jest sporo i dotyczą one naprawdę istotnych aspektów związanych ze sportami zimowymi – ośrodków narciarskich, dobierania sprzętu czy przygotowań do sezonu. Warto zaglądać na ten serwis.

This entry was posted in Różne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *