Ach te francuskie auta...

obrazek

Francuskie auta – zwłaszcza te najpopularniejsze jak peugeot, citroen czy renault – posiadają wiele niewątpliwych zalet, a jedną z najważniejszych jest stosunek jakości do ceny. Nowy samochód nie tylko można nabyć w rozsądnych pieniądzach, ale również potem jego eksploatacja nie zrujnuje nas finansowo. Okazuje się jednak, że samochody francuskie mają jedną, wspólną, swego rodzaju niedoskonałość.

Jest nią tzw. tylna belka, czyli element tylnego zawieszenia, który dość szybko ulega awariom bądź zniszczeniom. Sam tego ostatnio doświadczyłem, dlatego też chcę zwrócić Waszą uwagę na serwis (zarówno internetowy, jak i fizyczną lokalizację), jakim jest Tylna Belka Polska. Wiadomo jak to jest z mechanikami. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że to grupa zawodowa – zaraz obok pośredników nieruchomości – obdarzona najmniejszym zaufaniem ze strony klientów. Dlatego też, jako że problem z tylną belką jest popularny, wrzucam tutaj te informacje.

Korzystając z usług warsztatu zostaniesz kompetentnie potraktowany, a Twoja belka wymieniona w maks kilka godzin. Strona internetowa też jest elegancka i intuicyjna. Za jej pośrednictwem możesz też kupić tylną belkę do swojego samochodu – link – i zostanie ona wysłana do Ciebie, albo Twojego mechanika. Nie mam do czego się przeczepić choćbym chciał.

This entry was posted in Różne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *